Bride

Exkluzivní svatební tenisky velikosti 41.

1 490 Kč
Skladem (1 ks)

Exkluzivní svatební tenisky velikosti 41 z bavlny vyrobené v dílně NellyD s důrazem na zvýraznění osobitosti ženy každého věku, vytvořila nadějná česká módní návrhářka NellyD, jako pohodlné tenisky hodící se jak na slavnostní obřad nebo posléze na svatební veselku. Můžou být využity i na večeře s přáteli, ale také na denní procházky po náměstích a nákupních centrech...

Barva tenisek - jako základ je použitá bavlněná teniska režné (krémové) barvy, na kterou jsou ručně našité aplikace, jako jsou krajky, perličky, prýmky, kytičky - vše sladěné do krémové, bílé a champagne barvy. 

Unikátní ručně modelované, lehké a vzdušné obutí, ze kterých Vás rozhodně nebude bolet noha a můžete tančit až do rána :-)

Pokud se cítíte jako krásná sebevědomá žena, rozhodně neváhejte, každé obutí vyrobené touto mladou návrhářkou je unikátní, vyrobené ručně, pouze v několika málo kusech.

Tenisky mají dvě možnosti tkaniček, buď klasické bílé anebo saténové bílé. Obojí jsou součástí balení. 

Doporučujeme doladit psaníčkem či fascinátorem z naší nabídky. 

Chcete vyrobit tenisky dle Vašich představ nebo v jiné velikosti? Neváhejte nás kontaktovat. Využijte kontaktního formuláře, telefonu nebo emailu a věřím, že najdeme společné řešení :-) 

 

Kód Kód: 515
Kategorie: Móda
Zpět do obchodu