Kunzit a Onyx

Neohodnoceno

Na zakázku, ručně vyrobený náramek z Kunzitu a Onyxu.

1 Kč 2 Kč od 1 Kč
Vyrobíme :-) Vyrobíme :-) Zvolte variantu

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v dílně NellyD s důrazem na zvýraznění osobitosti ženy každého věku, vytvořila nadějná česká módní návrhářka NellyD. 

Unikátní, ručně vytvořený náramek kombinací z přírodního Kunzitu a Onyxu, byl vytvořen na zakázku.

 

Kunzit: Pozitivně působí na sféru našeho milostného života, ale také na vztahy celkově. Chrání nás před negativními vlivy z okolí a navozuje pocit bezpečí a důvěry a je symbolem nového života. Kunzit je uklidňující, relaxační a meditační kámen, který uvolňuje napětí a odbourává agresivitu. Kunzit se doporučuje všem těhotným ženám, jelikož podporuje klidové vibrace, Svému majiteli pomáhá vyjádřit své pocity beze strachu a dát najevo své myšlenky tak, aby byl co nejlépe pochopen.

Vhodné pro znamení: Beran, Váhy, Štír a Ryby 

Onyx: je velmi silný ochranný kámen, který nám dodává životní sílu a je velkým pomocníkem nejen v těžších obdobích. Bude jako váš osobní štít. Chrání vás před vnitřními i vnějšími negativními vlivy a odráží je zpět jejich původci. Ukazuje nám správný směr a podporuje nás, když máme strach z neznámého.

Pomůže vám v těžkých životních situacích překonat nelehké překážky. Posílí vaši mysl i tělo a dodá ohromnou sílu. Naučí vás vytrvalosti a také se razantně rozhodovat. Budete díky němu žít v rovnováze a budete se cítit silnější a odolnější.

Vhodné pro znamení: Lev, Panna, Štír, Kozoroh

 

Průměr korálků: 8 mm 

Kód Kód: 264/NA 264/VYR Zvolte variantu
Kategorie: Zakázková výroba