Luxusní náramek Achát a Láva II

Neohodnoceno

Ručně vyrobený náramek z přírodního ledového Achátu a Lávy . Průměr cca 8 mm.

270 Kč
Vyrobíme :-)

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v dílně NellyD s důrazem na zvýraznění osobitosti ženy každého věku, vytvořila nadějná česká módní návrhářka NellyD. 

Vhodné ať už na slavnostní večeře s přáteli, rodinné oslavy, gala večery či chcete mít na ruce něco originálního. Náramky jsou mezi sebou i různě kombinovat.  

Unikátní, ručně vytvořený náramek z přírodního ledového Achátu a Lávy,  se kterým se budete cítit jako bohyně, takže pokud se cítíte jako krásná sebevědomá žena, rozhodně neváhejte, každý náramek vyrobený touto mladou návrhářkou je unikátní, vyroben ručně a pouze v několika málo kusech.

Achát - existuje nevyčerpatelné množství. Archeologické nálezy se datují někdy již ve středověkém Římě a Řecku. Achát byl využíván jako talisman, který chránil před morem, živelnými pohromami a jedy. Acháty měli zajistit dlouhý život, úspěch a dobré přátele. 

Je ochranným kamenem, který zmírňuje stresové stavy a dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

Vhodný pro znamení: Rak, Štír, Ryby

Láva - patří mezi silné ochranné kameny. Snaží se pomoct s odrážením fyzických i psychických útoků a vrací je zpět k jejich původci. Láva rozvíjí fantazii, aktivuje logické myšlení a dodává nám sebedůvěru. Vnáší do naších životů harmonii, rovnováhu i cílevědomost. Dává nám životadárnou a neutuchající sílu matky Země. 

Vhodný pro znamení: Vhodná pro všechna znamení ale především pro - Váhy, Štír, Kozoroh

Průměr korálků: 8 mm

Délka náramku: 19 cm ( Pro obvod ruky 16-17 cm)

Pokud potřebujete náramek delší, využijte náš kontaktní formulář. 

Kód Kód: N010
Kategorie: Šperky z minerálů