Luxusní náramek Achát pruhovaný černý a purpurový

Luxusní náramek Achát pruhovaný černý a purpurový
270 Kč –25 %

Ručně vyrobený náramek z přírodního Achátu pruhovaného černého a purpurového.

270 Kč –25 % 200 Kč
Skladem (1 ks)

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v naší dílně.

Unikátní, ručně vytvořený náramek z přírodního Achátu pruhovaného černého a purpurového, se kterým se budete cítit přímo božsky, takže pokud chcete cítit pozitivum z tohoto minerálu, rozhodně neváhejte, každý náramek vyrobený v naší dílně je unikátní, vyroben ručně a pouze v několika málo kusech.

Achát - existuje nevyčerpatelné množství. Archeologické nálezy se datují někdy již ve středověkém Římě a Řecku. Achát byl využíván jako talisman, který chránil před morem, živelnými pohromami a jedy. Acháty měli zajistit dlouhý život, úspěch a dobré přátele.

Je ochranným kamenem, který zmírňuje stresové stavy a dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

Vhodný pro znamení: Vodnář, Ryby, Beran, Býk, Blíženec, Lev, Štír, Střelec a Kozoroh

Černý achát - umí eliminovat negativní energii a to jak z vnějších vlivů, tak uvnitř naší mysli, pokud trpíme úzkostí. Zároveň nám zvyšuje odolnost a pocit bezpečí a zvyšuje naši sebedůvěru. Vzácný kámen podporující soustředění, mysl, vnímání, účení a analytických přemýšlení. Z tohoto důvodu, a také protože přináší majiteli prosperitu, je vhodným pomocníkem i v kariérní sféře. Používá se ke stimulaci trávicího systému a k zlepšení funkce žaludku, dělohy a střev.

Vhodné pro znamení: Rak, Štír, Ryby

Průměr korálků: 8 mm

Délka náramku: 19 cm ( Pro obvod ruky 16-17 cm)

Pokud potřebujete náramek delší, využijte náš kontaktní formulář. 

Kód Kód: N051
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu