Luxusní náramek Akvamarín, Kunzit a Onyx

Ručně vyrobený náramek z přírodního Akvamarínu, Kunzitu a Onyxu.

320 Kč
Vyrobíme :-)

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v naší dílně.

Unikátní, ručně vytvořený náramek z přírodního Akvamarínu, Kunzitu a Onyxu. , se kterým se budete cítit přímo božsky, takže pokud chcete cítit pozitivum z tohoto minerálu, rozhodně neváhejte, každý náramek vyrobený v naší dílně je unikátní, vyroben ručně a pouze v několika málo kusech.

Akvamarín - je mierál, který vám napomůže ke klidu, radosti a štěstí. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres, uklidňuje mysl a zbavuje strachů. Zlepšuje sebevyjádření a vnímavost okolí. Je to partnerský kámen, který nechává odplynout vztahové konflikty a značí opět domovskou pohodu Používá se také jako talisman na dlouhé cesty.

Vhodné pro znamení: Ryby, Vodnář, Váhy, Beran, Býk, Štír   

Kunzit - pozitivně působí na sféru našeho milostného života, ale také na vztahy celkově. Chrání nás před negativními vlivy z okolí a navozuje pocit bezpečí a důvěry a je symbolem nového života. Kunzit je uklidňující, relaxační a meditační kámen, který uvolňuje napětí a odbourává agresivitu. Kunzit se doporučuje všem těhotným ženám, jelikož podporuje klidové vibrace, Svému majiteli pomáhá vyjádřit své pocity beze strachu a dát najevo své myšlenky tak, aby byl co nejlépe pochopen.

Vhodné pro znamení: Beran, Váhy, Štír a Ryby

Onyx - tajemný a temně černý kámen, který nám dodává sílu. Ochraňuje a brání před negativní energií. Chrání nás a náš život a pomáhá v těžkých obdobích. Vnáší nám do životů ráznost, vytrvalost a díky němu se stáváme pány svého osudu. Zvyšuje sebedůvěru, sebekontrolu a léčí stará traumata.

Vhodné pro znamení: Lev, Panna, Štír, Kozoroh 

 

Průměr korálků: 8 mm

Délka náramku: 19 cm ( Pro obvod ruky 16-17 cm)

Pokud potřebujete náramek delší, využijte náš kontaktní formulář. 

Kód Kód: N034
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu