Luxusní náramek AMAZONIT

Ručně vyrobený náramek z Amazonitu. Průměr cca 8 mm.

280 Kč
Skladem (1 ks)

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v dílně NellyD s důrazem na zvýraznění osobitosti ženy každého věku, vytvořila nadějná česká módní návrhářka NellyD. 

Vhodné ať už na slavnostní večeře s přáteli, rodinné oslavy, gala večery či chcete mít na ruce něco originálního. Náramky jsou mezi sebou i různě kombinovat.  

Unikátní, ručně vytvořený náramek z přírodního Amazonitu, se kterým se budete cítit jako bohyně, takže pokud se cítíte jako krásná sebevědomá žena, rozhodně neváhejte, každý náramek vyrobený touto mladou návrhářkou je unikátní, vyroben ručně a pouze v několika málo kusech.

Amazonit: je díky jasně zelené barvě, která vynikne při vyleštění, oblíbeným drahým kamenem. Světle zelené, mentolové až tmavě zelené odstíny se prolínají a vytvářejí krásné a originální zbarvení. Podporuje vitalitu a vyrovnává rovnováhu těla a mysli v každodenním životě. Tiší nervozitu, stres, výkyvy nálad. Pomáhá nám zbavit se egoismu. S Amazonitem snáze získáme kontrolu nad svým životem. Nejúčinnější vliv tohoto kamene nalezneme v srdeční oblasti, kde se snaží tišit citové a fyzické problémy.

Vhodný pro znamení: Rak, Panna, Vodnář 

Průměr korálků: 8 mm

Délka náramku: 19 cm ( Pro obvod ruky 16-17 cm)

Pokud potřebujete náramek delší, využijte náš kontaktní formulář. 

Kód Kód: N004
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu