Luxusní náramek Dendrite Opál

Ručně vyrobený náramek z Dendrite Opálu. Průměr cca 8 mm.

320 Kč
Skladem (1 ks)

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v dílně NellyD s důrazem na zvýraznění osobitosti ženy každého věku, vytvořila nadějná česká módní návrhářka NellyD. 

Vhodné ať už na slavnostní večeře s přáteli, rodinné oslavy, gala večery či chcete mít na ruce něco originálního. Náramky jsou mezi sebou i různě kombinovat.  

Unikátní, ručně vytvořený náramek z přírodního Opálu Dendrite, se kterým se budete cítit jako bohyně, takže pokud se cítíte jako krásná sebevědomá žena, rozhodně neváhejte, každý náramek vyrobený touto mladou návrhářkou je unikátní, vyroben ručně a pouze v několika málo kusech.

Opál je minerálem symbolizující naději. Díky němu nalézáme radost ze života, ale i lásku. Ukazuje největší nadání svého nositele, odhaluje vlohy, talent. Považuje se také za kámen lásky a vášně. Vzbuzuje v nás empatii, loajalitu a velkorysost. V náročných životních situacích dodává sebevědomí. Svému nositeli vnáší do života světlo, uvědomění vlastní hodnoty a následnou spokojenost. Ve vztazích udržuje věrnost.

Vhodné pro znamení: Vodnář, Ryby, Rak, Váhy, Štír, Střelec

Průměr korálků: 8 mm

Délka náramku: pro obvod ruky 16 -17 cm

Pokud potřebujete náramek delší, využijte náš kontaktní formulář. 

Kód Kód: N033
Kategorie: Šperky z minerálů
Zpět do obchodu