Luxusní náramek Láva a Dalmatin

Ručně vyrobený náramek z Lávy a z přírodního Jaspisu - dalmatin. Průměr cca 8 mm.

270 Kč
Skladem (1 ks)

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v dílně NellyD s důrazem na zvýraznění osobitosti ženy každého věku, vytvořila nadějná česká módní návrhářka NellyD. 

Vhodné ať už na slavnostní večeře s přáteli, rodinné oslavy, gala večery či chcete mít na ruce něco originálního. Náramky jsou mezi sebou i různě kombinovat.  

Unikátní, ručně vytvořený náramek z přírodního Jaspisu dalmatin a Lávy černé, se kterým se budete cítit jako bohyně, takže pokud se cítíte jako krásná sebevědomá žena, rozhodně neváhejte, každý náramek vyrobený touto mladou návrhářkou je unikátní, vyroben ručně a pouze v několika málo kusech.

Láva - patří mezi silné ochranné kameny. Snaží se pomoct s odrážením fyzických i psychických útoků a vrací je zpět k jejich původci. Láva rozvíjí fantazii, aktivuje logické myšlení a dodává nám sebedůvěru. Vnáší do naších životů harmonii, rovnováhu i cílevědomost. Dává nám životadárnou a neutuchající sílu matky Země. 

Vhodný pro znamení: Vhodná pro všechna znamení ale především pro - Váhy, Štír, Kozoroh

Dalmatin jaspis - jedná se o ochranný kámen, který umí tišit lásky bol. Snaží se mírnit ukvapenost, neuváženost a  naopak učí rozvážnosti a trpělivosti. Díky němu je nám umožněno dokonalé sebepoznání. Pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění záměrů a podporuje rychlé uvažování a představivost.

Vhodný pro znamení: Rak, Panna, Váhy, Štír, Kozoroh

Průměr korálků: 8 mm

Délka náramku: 19 cm ( Pro obvod ruky 16-17 cm)

Pokud potřebujete náramek delší, využijte náš kontaktní formulář. 

Kód Kód: N003
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu