Luxusní náramek Obsidián a achát ledový růžový

Ručně vyrobený náramek z přírodního Obsidiánu a Achátu ledového růžového.

270 Kč
Skladem (1 ks)

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v naší dílně.

Unikátní, ručně vytvořený náramek z přírodního Obsidiánu a Achátu ledového růžového, se kterým se budete cítit přímo božsky, takže pokud chcete cítit pozitivum z tohoto minerálu, rozhodně neváhejte, každý náramek vyrobený v naší dílně je unikátní, vyroben ručně a pouze v několika málo kusech.

Achát - existuje nevyčerpatelné množství. Archeologické nálezy se datují někdy již ve středověkém Římě a Řecku. Achát byl využíván jako talisman, který chránil před morem, živelnými pohromami a jedy. Acháty měli zajistit dlouhý život, úspěch a dobré přátele.

Je ochranným kamenem, který zmírňuje stresové stavy a dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

Vhodný pro znamení: Rak, Štír, Ryby

Obsidián - patří mezi velmi silné ochranné kameny, chrání před zlem a veškerou negativitou. Dodává víru ve vlastní schopnosti, posiluje sebedůvěru, sebevědomí a aktivuje logické myšlení. Obsidián výborně pohlcuje negativní energie, uzemňuje, tiší smutek a lítost. Poskytuje úlevu při stavech rozladění a neklidu. Odstraňuje hranice, jimiž se sami omezujeme a podporuje spontánní chování. Otevírá mysl a chrání naši auru před depresí a negativitou. 

Vhodné pro znamení: Lev, Váha, Štír a Kozoroh

Průměr korálků: 8 mm

Délka náramku: 19 cm ( Pro obvod ruky 16-17 cm)

Pokud potřebujete náramek delší, využijte náš kontaktní formulář. 

Kód Kód: N037
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu