Luxusní náramek ONYX a KŘIŠŤÁL

Ručně vyrobený náramek z Onyxu a Křišťálu. Průměr cca 8 mm.

320 Kč
Skladem (1 ks)

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v dílně NellyD s důrazem na zvýraznění osobitosti ženy každého věku, vytvořila nadějná česká módní návrhářka NellyD. 

Vhodné ať už na slavnostní večeře s přáteli, rodinné oslavy, gala večery či chcete mít na ruce něco originálního. Náramky jsou mezi sebou i různě kombinovat.  

Unikátní, ručně vytvořený náramek z přírodního Onyxu a Křišťálu, se kterým se budete cítit jako bohyně, takže pokud se cítíte jako krásná sebevědomá žena, rozhodně neváhejte, každý náramek vyrobený touto mladou návrhářkou je unikátní, vyroben ručně a pouze v několika málo kusech.

Onyx - tajemný a temně černý kámen, který nám dodává sílu. Ochraňuje a brání před negativní energií. Chrání nás a náš život a pomáhá v těžkých obdobích. Vnáší nám do životů ráznost, vytrvalost a díky němu se stáváme pány svého osudu. Zvyšuje sebedůvěru, sebekontrolu a léčí stará traumata.

Vhodné pro znamení: Lev, Panna, Štír, Kozoroh 

Křišťál -  jedná se o nejúčinnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii, kromě toho ji dokáže i výborně odblokovat. Křišťál vás ochrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši Povzbuzuje psychiku a samostatnost. Pomáhá sebezdokonalení a učí nás vidět se takoví, jací skutečně jsme a zvyšuje naši duchovní sílu.

Vhodný pro znamení: pro všechna znamení především ale - Blíženec, Lev, Kozoroh

Průměr korálků: 8 mm

Délka náramku: 19 cm ( Pro obvod ruky 16-17 cm)

Pokud potřebujete náramek delší, využijte náš kontaktní formulář. 

Kód Kód: N005
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu