Luxusní náramek Růženín a Onyx

Ručně vyrobený náramek z přírodního Růženínu a Onyxu.

270 Kč
Skladem (1 ks)

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v naši dílně s důrazem na zvýraznění osobitosti ženy či muže každého věku.

Unikátní, ručně vytvořený náramek přírodního Růženínu a Onyxu, se kterým se budete cítit jako bohyně, takže pokud se cítíte jako krásná sebevědomá žena, rozhodně neváhejte, každý náramek je unikátní, vyroben ručně a pouze v několika málo kusech.

Růženín - jako kámen lásky, něhy a smyslnosti je růženín silným afrodiziakem, protože stimuluje smyslnost a sexuální fantazii. Růženín je však také skvělým kamenem pro pokojný spánek, který chrání před nočními můrami. Pomáhá také dětem, aby se nebáli tmy. Růženín je uklidňující drahokam, vynikající pro použití při traumatu nebo krizi. Posiluje empatii, citlivost a pomáhá při důležitých změnách. Je to také skvělý pomocník pro uklidnění smutku či žalu.

Vhodné pro znamení: BýkRakPannaVáhyŠtír

Onyx - tajemný a temně černý kámen, který nám dodává sílu. Ochraňuje a brání před negativní energií. Chrání nás a náš život a pomáhá v těžkých obdobích. Vnáší nám do životů ráznost, vytrvalost a díky němu se stáváme pány svého osudu. Zvyšuje sebedůvěru, sebekontrolu a léčí stará traumata.

Vhodné pro znamení: Lev, Panna, Štír, Kozoroh

Průměr korálků: 6 mm Růženín, 4 mm Onyx

Délka náramku: 19 cm ( Pro obvod ruky 16-17 cm)

Pokud potřebujete náramek delší, využijte náš kontaktní formulář. 

Kód Kód: N057
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu