Luxusní náramek Růženín a Turmalín melounový

Ručně vyrobený náramek z přírodního Růženínu a Turmalínu melounového.

270 Kč
Skladem (1 ks)

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v naši dílně s důrazem na zvýraznění osobitosti ženy či muže každého věku.

Unikátní, ručně vytvořený náramek přírodního Růženínu a Turmalínu melounového, se kterým se budete cítit jako bohyně, takže pokud se cítíte jako krásná sebevědomá žena, rozhodně neváhejte, každý náramek je unikátní, vyroben ručně a pouze v několika málo kusech.

Růženín - jako kámen lásky, něhy a smyslnosti je růženín silným afrodiziakem, protože stimuluje smyslnost a sexuální fantazii. Růženín je však také skvělým kamenem pro pokojný spánek, který chrání před nočními můrami. Pomáhá také dětem, aby se nebáli tmy. Růženín je uklidňující drahokam, vynikající pro použití při traumatu nebo krizi. Posiluje empatii, citlivost a pomáhá při důležitých změnách. Je to také skvělý pomocník pro uklidnění smutku či žalu.

Vhodné pro znamení: BýkRakPannaVáhyŠtír

Turmalín - je velmi pozitivní kámen, nemá žádné negativní účinky a působí velmi příznivě pro tělo i duši jeho majitele. Nabije vás pozitivní energií a eliminuje strach z malých či děsivých prostorů. Napomůže také odbourat strach z doktorů a zubařů. Turmalín poskytuje ochranu a je jako dělaný pro meditaci.

Melounový turmalín – přitahuje lásku, přátelství, trpělivost, posiluje něhu. Zbavuje strachu, deprese a starých bolestí.

Vhodné pro znamení: Panna, Štír, Kozoroh

Průměr korálků: 6 mm Růženín, 4 mm Turmalín melounový

Délka náramku: 19 cm ( Pro obvod ruky 16-17 cm)

Pokud potřebujete náramek delší, využijte náš kontaktní formulář. 

Kód Kód: N054
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu