Luxusní náramek Tygří oko Turmalín

Ručně vyrobený náramek z přírodního Tygřího oka - Turmalín.

290 Kč
Skladem (1 ks)

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v naší dílně.

Unikátní, ručně vytvořený náramek z přírodního Tygří oko - Turmalín, se kterým se budete cítit přímo božsky, takže pokud chcete cítit pozitivum z tohoto minerálu, rozhodně neváhejte, každý náramek vyrobený v naší dílně je unikátní, vyroben ručně a pouze v několika málo kusech.

Tygří oko -  je to ochranný kámen, Chrání před všemi formami nebezpečí Napomáhá při dosahování cílů a dokáže rozlišit mezi božským přáním a tím, co opravdu potřebujete. Podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Usnadňuje řešení dilemat a vnitřních konfliktů. Posiluje odvahu, podporuje psychickou harmonii, rozhodnost a koncentraci. Potlačuje deprese, chrání před duševními chorobami a zlepšuje náladu.

Vhodné pro znamení: Blíženec, Lev, Panna, Štír

Turmalín - je velmi pozitivní kámen, nemá žádné negativní účinky a působí velmi příznivě pro tělo i duši jeho majitele. Nabije vás pozitivní energií a eliminuje strach z malých či děsivých prostorů. Napomůže také odbourat strach z doktorů a zubařů. Turmalín poskytuje ochranu a je jako dělaný pro meditaci.

Vhodné pro znamení: Panna, Štír, Kozoroh

Průměr korálků: 8 mm

Délka náramku: 19 cm ( Pro obvod ruky 16-17 cm)

Pokud potřebujete náramek delší, využijte náš kontaktní formulář. 

Kód Kód: N024
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu