Luxusní náramek ŽIVEC

Ručně vyrobený náramek Živec a Křišťál. Průměr cca 8 mm.

320 Kč
Vyrobíme :-)

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v dílně NellyD s důrazem na zvýraznění osobitosti ženy každého věku, vytvořila nadějná česká módní návrhářka NellyD. 

Vhodné ať už na slavnostní večeře s přáteli, rodinné oslavy, gala večery či chcete mít na ruce něco originálního. Náramky jsou mezi sebou i různě kombinovat.  

Unikátní, ručně vytvořený náramek ze syntetického Živce modrého, korálky nejsou uměle dobarvovány,  se kterým se budete cítit jako bohyně, takže pokud se cítíte jako krásná sebevědomá žena, rozhodně neváhejte, každý náramek vyrobený touto mladou návrhářkou je unikátní, vyroben ručně a pouze v několika málo kusech.

Živec modrý - je kámen moudrosti a vědy, učí nás dosáhnout až ke hvězdám a připomíná nám, že i v největší tmě vždy existuje světlo. Uklidňuje, je to dobrý stabilizátor emocí. Zahání deprese, úzkost, starosti a pozvedá ducha. Přináší klid a je vhodný pro meditace

Tento fascinující kámen připomínající noční oblohu posetou třpytivými hvězdami obsahuje částečky kobaltu a manganu.

Vhodný pro znamení: Střelec

Křišťál -  jedná se o nejúčinnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii, kromě toho ji dokáže i výborně odblokovat. Křišťál vás ochrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši Povzbuzuje psychiku a samostatnost. Pomáhá sebezdokonalení a učí nás vidět se takoví, jací skutečně jsme a zvyšuje naši duchovní sílu.

Vhodný pro znamení: pro všechna znamení především ale - Blíženec, Lev, Kozoroh

Průměr korálků: 8 mm

Délka náramku: 19 cm ( Pro obvod ruky 16-17 cm)

Pokud potřebujete náramek delší, využijte náš kontaktní formulář. 

Kód Kód: N007
Kategorie: Šperky z minerálů