Obsidián, Láva a Onyx

Neohodnoceno

Na zakázku, ručně vyrobený náramek kombinací Černého Obsidiánu, Lávy a Onyxu.

1 Kč 2 Kč od 1 Kč
Vyrobíme :-) Vyrobíme :-) Zvolte variantu

Exkluzivní náramek vyrobený z minerálu a polodrahokamů v dílně NellyD s důrazem na zvýraznění osobitosti ženy každého věku, vytvořila nadějná česká módní návrhářka NellyD. 

Unikátní, ručně vytvořený náramek kombinací z přírodního Černého Obsidiánu, Lávy a Onyxu.

 

Obsidián patří mezi velmi silné ochranné kameny, chrání před zlem a veškerou negativitou. Dodává víru ve vlastní schopnosti, posiluje sebedůvěru, sebevědomí a aktivuje logické myšlení. Obsidián výborně pohlcuje negativní energie, uzemňuje, tiší smutek a lítost. Poskytuje úlevu při stavech rozladění a neklidu. Odstraňuje hranice, jimiž se sami omezujeme a podporuje spontánní chování. Otevírá mysl a chrání naši auru před depresí a negativitou. 

Vhodné pro znamení: Lev, Váha, Štír a Kozoroh

Láva je silným ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k jejich původci. Lávový kámen rozvíjí fantazii, aktivuje logické myšlení a dodává nám sebedůvěru. Do našeho života vnáší harmonii, rovnováhu, ale i cílevědomost. Dává nám životadárnou a neutuchající sílu matky Země.

Vhodné pro znamení: Váhy, Štír, Kozoroh, ale nejen pro ně.

Onyx je velmi silný ochranný kámen, který nám dodává životní sílu a je velkým pomocníkem nejen v těžších obdobích. Bude jako váš osobní štít. Chrání vás před vnitřními i vnějšími negativními vlivy a odráží je zpět jejich původci. Ukazuje nám správný směr a podporuje nás, když máme strach z neznámého.

Pomůže vám v těžkých životních situacích překonat nelehké překážky. Posílí vaši mysl i tělo a dodá ohromnou sílu. Naučí vás vytrvalosti a také se razantně rozhodovat. Budete díky němu žít v rovnováze a budete se cítit silnější a odolnější.

Vhodné pro znamení: Lev, Panna, Štír, Kozoroh

Průměr korálků: 8 mm 

Kód Kód: 243/NA 243/VYR Zvolte variantu
Kategorie: Zakázková výroba