Zrcadlo SHELL

Neohodnoceno

Luxusní zrcadlo z mušlí. 

 

749 Kč
Skladem (1 ks)

Luxusní ručně modelované zrcadlo vytvořené uměleckou dílnou designérky NellyD, zdůrazňuje dokonalost a jedinečnost přírody. Zrcadlo je navrženo jako solitérní prvek, který může stát osamoceně a přesto na sebe okamžitě upoutá pozornost, nebo je možné ji použít jako set s dalšími prvky či svítidly. Zrcadlo je možné zachytit za rám, nebo pomocí háčku, který je umístěn na zadní straně.

Každou mušli příroda vytvořila k dokonalosti, a proto každá, z těchto unikátních zrcadlí vytvořená českou designérkou NellyD, je naprostý originál, který Vám ve Vašem obýváku, ložnici, reprezentačním místnosti, recepci či chodbě ihned zvedne náladu, dodá energii a sílu z moře. 

Pomocí mušlí, je docíleno naprosté harmonie a přenesení se do mořských oblastí. Na toto zrcadlo bylo použito přes 120 kusů vybraných mušlí z Austrálie, Řecka a ze Středomoří. Každý kus je unikátní, proto je každé zrcadlo jiné a pouze v několika málo kusech.

Průměr rámu 25 cm, vnitřní průměr zrcadla 14 cm.

 

Kód Kód: 023
Kategorie: Dekorace

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení